Добавить в закладки

Приказ о проведении Чемпионата борзых

Текст приказа в оригинале на украинском языке.

НАКАЗ

№056 от 17.10.2008
м. Київ
Про Чемпіонат серед хортів


З метою визначення кращих мисливських собак
і підведення підсумки робота в галузі
мисливського собаківництва
НАКАЗУЮ:

1. Провести Чемпіонат України серед хортів в мисливських угіддях Костянтинівського МРГ Донецької обл. Термін проведення змагань - з 06 по 09.11.2008. Збір учасників - 06.11.2008 до 20.00 за адресою: вул. Пролетарська, 286, м. Костянтинівка, Донецька обл.

2. Затвердити Положення про Чемпіонат України серед хортів 2008 року (додасться).

3. Відповідальність за організаційно-господарські питання по підготовці та проведенню Чемпіонату покладаю на кінолога Донецького обласного осередку ФМСУ Григор'єву Міріджану Магомедівну.

4. Для проведення Чемпіонату, здійснення розцінки роботи собак, визначення кращих команд призначити експертну комісію в складі:
голова Гунічева Людмила Михайлівна (Росія, Всеросійська категорія);
члени: Халмоші Олена Вікторівна (Харків, Національна категорія); Ногас Антон Ярославович (Тернопіль, І категорія);. Риков Святослав Борисович (Київ, І категорія);
флангові: Турулін С. В., Худошина О. П.. Злидар В.К. Секретар змагань - Медведєва Зоя Борисівна. Комендант табору - Приймак Віктор Іванович.

5. До участі у Чемпіонаті допускати собак відомого походження (мають родовідне свідоцтво визнаного ФМСУ, КСУ зразка), які мають дипломи по основних видах личини та оцінку екстер'єру не менше «Дуже добре».

6. Для часткового відшкодування збитків, пов'язаних з проведенням. Чемпіонату, встановити внесок у розмірі 100 грн. (50% від собівартості участі) - для індивідуальних та колективних членів ФМСУ, а тахож учасників з країн СНД. Для команд-учасників з інших організацій вартість участі - 200 грн.

7. Учасникам слід придбати у Костянтинівському МРГ відстрільні картки на зайця. Вартість однієї відстрільної картки складає 25 грн.

8. Головам обласних осередків ФМСУ, керівникам колективних членів ФМСУ забезпечити ямсу учасників - членів експертних комісій та команд.

9. Допуск собак до Чемпіонату регламентується Положенням про Чемпіонат України серед хортів 2008 року.

10. Даний наказ довести до відома керівництва обласних осередків і колективних членів ФМСУ, товариств мисливців та рибалок, власників мисливських собак, які повинні повідомити про рішення щодо участі в Чемпіонаті та надіслати заявки правлінню ФМСУ до 31.10.2008.

11. Контроль за виконанням наказу покладаю на головного кінолога 3. Б. Медведєву.

Голова правління ФМСУ
С.М.ГурінДругие новости сайта borzoi.org.ua

31 окт, 2008 | Helena


« Предыдущий - Следующий »
---------------------------------------------

Комментарий

Обратите внимание на дату подачи заявки на участие!
Сегодня крайний день!
Спешите!
:-)

Helena - 31 окт, 2008 - 13:16:30
--------------------------


Оставить комментарий

Для комментирования вы должны зайти как пользователь

Категории

Поиск

Реклама