Добавить в закладки

Решение Президиума ФОСУ

Данное решение было принято Президиумом Федерации охотничьего собаководства Украины 27 февраля 2009 года.
Текст в оригинале на украинском языке.
Также можно ознакомиться с новыми тарифами на услуги и операции ФОСУ, которые начнут действовать с 1 апреля 2009 года.Рішення Президії Федерації мисливського собаківництва України


27 лютого 2009 року м. Київ

Розглянувши матеріали порядку денного засідання, виступи голови та учасників засідання, президія Федерації мисливського собаківництва України вирішила:

1. Затвердити тарифи ФМСУ на 2009 рік з урахуванням пропозицій і зауважень, що надійшли від обласних осередків та колективних членів ФМСУ.

2. Створити обласний осередок ФМСУ у Чернігівській області.

3. Прийняти до колективних членів ФМСУ «Регіональний клуб породи «Російський мисливський cпанієль».

4. Затвердити положення:
- Про Чемпіонат України серед лайок в комплексному змаганні по вольєрному кабану та борсуку (25-29.03.2009);
- Про Чемпіонат України серед лягавих і спанієлів по куріпці (9-12.04.2009).

5. Затвердити склад комісій на Чемпіонат України серед лайок в комплексному змаганні по вольєрному кабану та борсуку, Чемпіонат України серед лягавих і спанієлів по куріпці.

6. Враховуючи систематичні порушення з боку ВР УТМР чинного Положення про мисливське собаківництво України, інших нормативно-правових актів (проведення несанкціонованих заходів, оформлення через УТМР в'язок собак, видача паспортів на мисливських собак і т.д.), затягування (чи небажання) з укладенням договору про ведення мисливського собаківництва, що вносить безлад у ведення племінної діяльності, зводить нанівець централізований облік та ведення єдиної бази даних племінних мисливських собак, що передбачено у п.п. 4.1-4.3 Положення про мисливське собаківництво України та п. 2.4 Договору про співпрацю у сфері мисливського собаківництва; поширює неправдиву інформацію щодо мисливського собаківництва в Україні, тим самим підриваючи авторитет ФМСУ й завдаючи матеріальної шкоди, підготувати необхідні матеріали для судового позову на УТМР.

7. Враховуючи, що собаководи на місцях часто непоінформовані про неправомірність дій УТМР щодо проведення племінної роботи з мисливського собаківництва, провести перереєстрацію в'язок, проведених через ВР УТМР до 01.03.2009 з отриманням на зазначені в'язки племінних пакетів (акту в'язки, копії родоводів плідників). В'язки, проведені через ВР УТМР після вказаної дати, вважати недійсними, і документи, видані на підставі цих в'язок, в системі ФМСУ не визнавати. Дипломи, видані під час проведення непогоджених племінних заходів (виставки, виводки, іспити та змагання) вважати недійсними. Зважаючи на те, що з 2005 року було прийнято рішення щодо централізованої реєстрації в'язок мисливських собак, в'язки, зареєстровані в обласних організаціях УТМР вважати недійсними й такими, що не підлягають перереєстрації.

8. Щодо визнання родоводів на мисливських собак, виданих іншими організаціями в Україні, у відповідності до договору між КСУ та ФМСУ від 07.11.2007 ФМСУ на даний час у ФМСУ визнаються родоводи зразка МКФ (у т.ч. КСУ). У разі укладення договорів з Українською кінологічною федерацією (УКФ), Кінологічним клубом України (ККУ), Українським кінологічним союзом (UСІ) розглядатиметься питання стосовно родоводів цих організацій. Видача паспортів з правом на полювання проводиться відповідно до чинного Порядку про видачу паспортів на собак мисливських порід, Положення про мисливське собаківництво України на підставі довідки про походження чи родоводу встановленого Державним комітетом лісового господарства зразка (тобто власник мисливського собаки з повним родоводом зразка КСУ повинен отримати родовід зразка ФМСУ).

9. Відносно НІ міжнародних відкритих командно-комплексних змаганнях лайок «Кубок Поділля 2009» по підсадному ведмедю і вольєрному кабану, проведення яких заплановано на 19-20.03.2009 у випробувально-притравочному комплексі мисливського господарства «Вепр» (Летичівський р-н Хмельницької обл.): проведення даного заходу не було погоджено з правлінням Федерації мисливського собаківництва України, як того вимагає Положення про мисливське собаківництво України; окрім того, площа вольєра для проведення командно-комплексних змагань лайок менша 10 га, що суперечить Правилам випробувань і змагань лайок. Захід вважати несанкціонованим, дипломи, видані на даному заході, вважатимуться недійсними в системі ФМСУ. Написати відповідні інформаційні листи:
- спільний КСУ-ФМСУ до асоціації «Росохотрыболовсоюз»;
- організатору змагань - клубу «Вепр»;
- російським експертам, запрошеним для проведення польової експертизи на даних змаганнях.

10. Контроль за виконанням рішення покласти на голову правління ФМСУ.

Голова президії ФМСУ
А.К. Голубченко
Секретар засідання
3. Б. Медведева


Тарифы на централизованные услуги
Тарифы на услуги областных отделений и другие операции

Информация с http://fmsu.org.ua


Другие новости сайта borzoi.org.ua

23 марта, 2009 | Helena


« Предыдущий - Следующий »
---------------------------------------------

Комментарий

Комментариев еще нет. Вы можете стать первым!
Регистрация не обязательна!

Оставить комментарий

Для комментирования вы должны зайти как пользователь

Категории

Поиск

Реклама