Добавить в закладки

Заседание Квалификационной комиссии ФОСУ

Размещаю выдержки из протокола заседания Квалификационной комиссии ФОСУ, которые касаются конкретно "борзячьего" мира Украины. Заседание проводилось в Киеве 4 декабря 2009 года.
Текст в оригинале на украинском языке.

П Р О Т О К О Л
засідання Кваліфікаційної комісії


Присутнi: Шадура М.В., Грановський В.К., Бєляєв Ю.Ф., Бойко Г.А., Дмитрієва З.Г., Медведєва З.Б., Горбенко І.С., Топачевский К.П.
Запрошені: Гурін С.М. – голова правління ФМСУ; Горошко О.А. – головний спеціаліст Деркомлісу з питань мисливського собаківництва.

Порядок денний

1. Про присвоєння претендентам звання експерта з мисливського собаківництва.
2. Розгляд матеріалів справ експертів щодо порушення ведення племінної документації, порушень при проведенні виставок і виводок, та порушень при проведенні випробувань і змагань, експертної етиці.

1. Слухали: інформацію Гуріна С.М. про надані документи для присвоєння звання експерта з мисливського собаківництва.
Постановили:
1.1 Присвоїти звання експерта-кінолога з мисливського собаківництва ІІ категорії наступним особам:
№ п.пП. І. Б.ОбластьПо якій породі
та (або)
випробуваннях
Номер справиПримітка
3Васюта К.С.ХарківХорті557-
6Демідчик О.М.ЗапорізькаХорті560-
16Середняк Д.П.КиївХорті566-

У зв’язку з досить низьким рівнем звітів, рекомендувати експертам, яки надають рецензії, більш ретельно вивчати матеріали що надійшли на рецензування. Як що в подальшому на розгляд комісії будуть надіслани матеріали з низьким рівнем, то експерти які дали позитивні рецензії на ці матеріали будуть запрошуватись для отримання пояснень та підтвердження своєї кваліфікації.
Голосували: “за” – одноголосно.
Прийнято.


2. Розгляд матеріалів справ експертів щодо порушення ведення племінної документації, порушень при проведенні виставок і виводок, та порушень при проведенні випробувань і змагань, експертної етиці.

2.9. Слухали: справу про проведення Донецьких обласних випробувань хортів по хутровому звіру 27.12.2008 року. (Відеоматеріал з випробувань, копії наказу та результатів випробувань)

Постановили: експертів що входили до комісії випробувань, а саме: Шокурову О.Є., Черепанова П.В. та Худошину О.П. відсторонити від проведення польових заходів з породи хортів за порушення положення про проведення змагань та випробувань до наступного засідання Кваліфікаційної комісії. Запросити експертів Шокурову О.Є., Черепанова П.В. та Худошину О.П. на наступне засідання Кваліфікаційної комісії з наданням пояснень для прийняття остаточного рішення. Організатору випробувань Худошиній О.П. суворо вказати на неприпустимість в подальшому проведення польових заходів хортів в неналежних погодних умовах. Дипломи з даного випробування анулювати.
Голосували: “за” – одноголосно
Прийнято.



Другие новости сайта borzoi.org.ua

26 дек., 2009 | Helena


« Предыдущий - Следующий »
---------------------------------------------

Комментарий

"Ну, за справедливость!" (с)
;))))

Ирчик - 28 дек., 2009 - 11:05:56
--------------------------


Ирчик, присоединяюсь!!!

Dara - 29 дек., 2009 - 11:28:58
--------------------------


Оставить комментарий

Для комментирования вы должны зайти как пользователь

Категории

Поиск

Реклама