Добавить в закладки

Положение о Всеукраинских состязаниях борзых по вольному зверю 2011 года

Утверждено Председателем Правления ФОСУ Домашовец А.И.
Текст в оригинале на украинском языке.


ПОЛОЖЕННЯ
про Всеукраїнські змагання серед хортів 2011 року по вільному звіру


1. Всеукраїнські змагання серед хортів проводяться Федерацією мисливського собаківництва України (надалі – ФМСУ) з 24.11 по 27.11.2011р., у Запорізькій області, Приазовського району, с. Дунаєвка з метою:
1.1. Визначення кращих серед хортів за робочими якостями для подальшого використання їх у племінній роботі.
1.2. Виявлення досягнень і обміну досвідом власників собак, а також обласних відділень ФМСУ та інших товариств мисливців по розведенню собак і їх польовій підготовці.
1.3. Популяризації використання на полюванні собак мисливських порід.

2. На змагання запрошуються:
- власники хортів з обласних відділень ФМСУ, КСУ, колективних членів ФМСУ, КСУ;
- власники мисливських собак, а також команди з інших країн.
Усі власники собак, що виставляються на змаганнях, повинні мати при собі членські квитки кінологічних організацій, які вони представляють.

3. До участі у змаганнях допускаються собаки відомого походження (мають родовідне свідоцтво визнаного ФМСУ зразка) з оцінкою екстер’єру не менше ніж «Дуже добре» і дипломами по хутровому звіру.

4. Склад команди – 4 хорти. Командний залік проводиться за результатами роботи трьох кращих собак. Заявка на склад команди має бути подана в Правління ФМСУ до 17.11.2011 р. Заміна собаки в команді можлива тільки до її виходу в поле.

5. Для проведення змагань призначаються експертні комісії та секретар.

6. Обов'язки головного експерта виконує голова першої комісії, який:
- до початку змагань сумісно з секретарем проводить жеребкування команд;
- сумісно з організаторами проводить відкриття, закриття змагань і нагородження учасників.
Усі суперечливі питання розглядаються колегіально головами експертних комісій та секретарем.

7. Обов’язки секретаря:
- проводить церемонії відкриття та закриття змагань;
- перевіряє документацію на собак;
- узагальнює дані, які надійшли від робочих комісій;
- оформляє робочі дипломи, отримані собаками;
- визначає командні місця та місця в особистій першості.

8. Експертна комісія проводить оцінку роботи собак і кожного дня подає секретарю змагань рапортичку проведених випробувань.

9. Експертиза в полі проводиться відповідно до «Правил випробувань мисливських якостей собак хортих порід по вільному звіру», прийнятими Кінологічною Радою експертів з мисливського собаківництва України 29.02 2009 р.

10. Скарги на розцінку роботи собак не приймаються, оцінка роботи собаки перегляду не підлягає.

11. В заліку враховуються роботи тільки з індивідуальними розцінками.

12. Робочі групи формуються з собак однієї породи.

13. Перед виходом наступної робочої групи в рівняжку ведучі зобов’язані представити собак експертній комісії для перевірки на крипторхізм, правильність прикусу та зубної формули.
За рішенням експертної комісії собака (номер) може бути знятий зі змагань за неетичну поведінку, вихід у поле у нетверезому стані власника (ведучого). У цьому разі внесок за участь у змаганнях не повертається.

14. Всі собаки, які беруть участь у змаганнях (як в складі команди, так і індивідуально), одночасно приймають участь в особистій першості. Собакам, які згідно з виступами, отримали прохідний бал, видаються дипломи з обов’язковим зазначенням зайнятого місця в індивідуальній першості змагань. Визначення індивідуального місця проводиться:
- згідно зі ступенем диплома;
- згідно із загальним балом, який отримав собака за робочі якості.
При рівності вищенаведених балів перевага надається хорту, який набрав більше балів по основному елементу роботи «прудкість». При рівності основних елементів - по „відношенню до пійманого звіра”. В разі, якщо звіра не піймали, перевагу отримує молодша собака.

15. Собаці, який зайняв перше місце в індивідуальній першості, при дипломі першого ступеня, присвоюється титул „Чемпіон Всеукраїнських змагань 2011року”, а його власник нагороджується кубком та цінним призом ФМСУ.
При відсутності диплома І ступеня, собаці, який зайняв перше місце з дипломом ІІ ступеня, присвоюється титул „Польовий переможець Всеукраїнських змагань 2011 року”. При відсутності на змаганнях дипломів І та ІІ ступенів собакам титул не присвоюється.

16. Власники хортів, які зайняли 2-3 місця в індивідуальній першості, також нагороджуються кубками та цінними призами ФМСУ.

17. Заохочувальним призом ФМСУ нагороджується власник наймолодшої собаки (до 2 років), який отримав диплом по зайцю на змаганнях.

18. Командна першість змагань визначається за результатами роботи трьох кращих собак команди, які отримали дипломи на цих змаганнях. При цьому до отриманої суми балів розцінки собак додаються:
- за кожний диплом І ступеня – 20 балів;
- за кожний диплом ІІ ступеня – 10 балів.
При рівності вищенаведених балів до отриманої суми додаються бали за основний елемент роботи «прудкість», як що і ці бали рівні, перевагу отримує команда до складу якої входить молодша за віком собака, що отримала диплом та увійшла до заліку.

19. Команди, які зайняли 1-3 місця в командному заліку, нагороджуються кубками та грамотами президії ФМСУ.

20. Організаціям і приватним особам дозволяється встановлювати додаткові цільові призи. В цьому разі ініціатори встановлення призів, перед початком змагань оголошують умови їх вручення.


Официальный сайт ФОСУ


Другие новости сайта borzoi.org.ua

05 окт., 2011 | Helena


« Предыдущий - Следующий »
---------------------------------------------

Комментарий

А глава судейской комиссии тот же?

Лёша - 12 окт., 2011 - 19:35:52
--------------------------


Похоже, да.

Helena - 12 окт., 2011 - 20:05:52
--------------------------


Оставить комментарий

Для комментирования вы должны зайти как пользователь

Категории

Поиск

Реклама