Добавить в закладки

Звернення власників хортів до керівництва ФМСУ та Кінологічної Ради

Президенту ФМСУ,
Голові Кінологіної Ради експертів
з мисливського собаківництва України
Голубченко А.К.
м. Київ, 03115
вул. Верховинна, 36 а


Шановний Анатолій Костянтинович!

Чемпіонат України серед хортів в мисливських угіддях ТМР «Олександрівка» з 24 по 27.11.2011 р. не відбувся у зв’язку з безвідповідальним плануванням та організацією цього заходу. Це обумовило проведення чемпіонату в угіддях де відсутній заєць та незадовільні умови розташування учасників змагань.

А саме:
- прогулянки по замерзлих степах Приазов’я без зустрічі з зайцем, де вже відкрите полювання та звір піднімається дуже далеко, місцевість дуже продувається вітром з моря (в таких місцях заєць не тримається);
- розташування власників собак організовано в останні дні листопада в літніх домівках без будь-якого опалення при нічній температурі 9 - 14 градусів морозу, всі дні була відсутня будь-яка вода, що не давало можливості ні напоїти собак, ні помити руки;
- кожний крок з власників вимагались гроші, то додатково за незрозумілі «люкси» у вигляді кухонного столу, холодильника, то за світло, то за вечерю;
- переможці минулого Чемпіонату Віталій Рекечинський та Павло Губенко, що привезли в цьому році 5 собак, не мали змоги показати роботи жодної з них, у призера минулого Кубка Дениса Собєннікова, що привіз 7 собак з Москви, відпрацювало лише 3, при цьому ні в кого з організаторів не виникло думки повернути їм гроші, як і іншим участникам, чиї собаки не відпрацювали на Чемпіонаті.

Шановний! Це що, рівень загально Українського (традиційно міжнародного) заходу? Ви, дозволяєте собі подібні польові пригоди з лягавими на такому рівні?

Переважна більшість заходів у ФМСУ сплановано, організовано та проведено для лягавих собак. Склалась ситуація, що на інші породи собак у ФМСУ не звертається увага.

З кожним роком рівень організації Чемпіонатів України серед хортів знижується. У першу чергу за рахунок необміркованого планування часу, місця проведення та систематичного ігнорування звернень власників хортів та експертів до ФМСУ з урахуванням часу та місця проведення випробувань та змагань. Наприклад, у листі голови правління ФМСУ вих. № 137 від 09.09.2010 запевняється, що: «Хотілося б зауважити, що ваші звинувачення на адресу Федерації мисливського собаківництва України щодо дискримінації хортів, утиск прав борзятників, на нашу думку, є безпідставними. Основним завданням в діяльності Федерації, відповідно до статуту, є сприяння розвиткові мисливського собаківництва в Україні. Федерація завжди дбала і надалі всіляко підтримуватиме інтереси власників мисливських собак», але якість планування та організації Чемпіонату України серед хортів у цьому році показала інше ставлення Федерації до власників хортих собак.

Власники хортів в Україні сильно стурбовані тим, що останні роки втрачають не тільки підтримку, але й позитивний зв'язок з ФМСУ за рахунок неузгодженості строків проведення випробувань та змагань з особливостями використання хортів на полюванні в даних кліматичних умовах та строків проведення полювання на хутрового звіра з мисливською зброєю.

У зв’язку з цим, відкрито звертаємось особисто до Вас глибоко розібратись з причин недбалої організації Чемпіонату України серед хортів та з проблематики планування та проведення наступних заходів з хортами в Україні.

А також дати відповіді на що було витрачено гроші, що зібрані з учасників Чемпіонату? Чому було відмовлено в поверненні грошей учасникам, чиї собаки не відпрацювали на Чемпіонаті? Хто відшкодує витрати учасникам Чемпіонату, який не відбувся через недбалість предстаників ФМСУ? Чим була обумовлена така висока вартість участі у Чемпіонаті?

Просимо Вас надати відповідь, яких вжито конкретних заходів з цих питань та чи потрібні власники, їх хорти, їх проблеми Федерації?

Слід нагадати, що Федерація існує за рахунок внесків НАШИХ коштів!

Якщо ми потрібні ФМСУ, то поверніть кошти, плануйте, організовуйте та проводьте заходи з хортами у добрих кліматичних умовах до початку відкриття полювання на хутрового звіра на відповідному вашим лягавим рівні. В іншому випадку ми маємо наміри віддати повноваження представляти наші інтереси іншим організаціям.

Ми вже мали декілька формальних відписок від Федерації тому наголошуємо, що нас цікавлять конкретні відповіді за заданими запитаннями.

Відповідь просимо надати за адресою: 61161, м.Харків, в’їзд Косовського 6б.

З повагою,
Васюта Костянтин
Рекечинський Віталій Петрович
Лащенко Валерій
Юріцин Юрій Федорович
Тимощук Влада Василівна
Політуха Наталья Іванівна
Федоров Олександр Михайлович
Просвєтова Ірина Сергіївна
Демидчик Олена Миколаївна
Булавченко Віктор Семенович
Кофов Микола Іванович
Граматик Олександр
Вололовцев Валерій
Безрук Сергій
Савенко Ольга Олегівна
Лудченко Вікторія Антонівна
Ясинська Юлія Вікторівна
Видрак Орест Олександрович
Бальбінська Тетяна Марківна
Швець Юрій Вікторович
Степанова Юлія Павлівна
Макарова Марина Анатольївна
Мельник Олексій Олегович
Кошельник Яна Василівна
Голик Руслан ДмитровичТема на форуме

Другие новости сайта borzoi.org.ua

30 нояб., 2011 | Helena


« Предыдущий - Следующий »
---------------------------------------------

Комментарий

вчера,30 ноября,созванивались с Херсонскими борятниками,поступила просьба,чтобы я отписалась от лица нашей области в поддержку коллективного письма к президенту ФМСУ. Уровень организации Всеукраинских испытаний в этом году не просто низкий, он никакой.
Нас порядка 10 человек, фамилии при необходимости могу написать, хотя здесь и так достаточно борзятников.Мы присоединяемся к коллективному требованию пересмотреть сроки и организацию испытаний т.к. ничего не делается для поддержки и развития уровня борзых в Украине. С ув. Вострикова Ирина

Вострикова Ирина - 01 дек., 2011 - 19:26:34
--------------------------


Ирина, спасибо огромное за поддержку.
Уверена, подписи херсонских борзятников не будут лишними. Пишите фамилии и имена, я добавлю их в письмо.

Helena - 01 дек., 2011 - 19:56:03
--------------------------


. В іншому випадку ми маємо наміри віддати повноваження представляти наші інтереси
іншим організаціям.
-----------------------------------------------------------Ирина, я и мои товарищи не собираемся выходить из ФМСУ .От области- это громко. Мы очень довольны мероприятиями и работой которую проводит для борзятников Херсонской области Приходько В.В. Указывайте ,пожалуйста, фамилии.

азов - 01 дек., 2011 - 20:24:20
--------------------------


На Чемпионате не был,но наслышан про те поля изобилующие зверем,по которым водили участников.Про то,как народ на ровном месте выбросил не одну тысячу гривен,и на выходе нуль.Также я ЗА октябрь псовой охоты.
Мельник Алексей Олегович

Лёша - 02 дек., 2011 - 08:47:05
--------------------------


я увидела Ваш комментарий "азов",отвечаю за себя.Меня попросили написать, я это сделала, просьба была из Ваших "краев",я созвонилась, фамилии предоставленны не были и если данный человек не отпишется по этому вопросу-в глаза скажу,что он трус.Я категорична,и отвечаю за свои слова.Разговаривала с Валерой Фисом, он опасается выхода из ФМСУ, в остальном- поддерживает. Лично мне "по барабану" как будет называться та организация, которая будет заботиться о борзых.В отношении Володи Приходько: Володя, на всю Украину хочу сказать спасибо за то,что договариваешься с егерями,чтобы мы имели возможность натаскать собак. За то,что кождый год платишь за наше участие во Всеукраинских испытаниях(надеюсь,мы в этом году хоть немного порадывали). За качество испытаний в Херсонской области.Очень классно,когда руководитель клуба- Борзятник,чего желаю и остальным.
Дайте возможность работать собакам по живому зверю не по гололеду,наша семья готова платить двойную цену за пойманого зайца(мужа-привет!),а как будет называться организация...Главное-кто в ней,и что делается для развития.
С ув.Ирина Вострикова

Вострикова Ирина - 02 дек., 2011 - 20:38:26
--------------------------


Уверена, работой Володи Приходько довольны владельцы всех охотничьих собак, которые стоят у него на учете. Человек душу вкладывает в это дело, вкладывает со знанием и умением, что тоже не маловажно!
Всем бы областям таких руководителей, тогда бы не назревали в ФОСУ подобные проблемы.

Helena - 02 дек., 2011 - 21:25:57
--------------------------


Фамилии борзятников которые дали свои подписи у меня и это я просил Вострикову Ирину в разговоре отписаться за нас.Да действительно нас щемят со всех сторон и обсуждали мы с ребятами многие вопросы.
Да,чемпионат прошел хуже нет,виновных наказать за разгильдяйство.
Нелена,ответьте пожалуйста на вопросы интересующие нас:
1)Это оригинал письма или еще будет доработка?
2)При выходе с Фосу куда мы будем идти конкретней(организация),ведь,паспорта на охоту выдаёт всё тот же Фосу?
3)Октябрь-Октябрь только мысли об испытаниях,а где и как готовиться-тишина,и за сроки охоты тоже?Хотеться услышать ответы на поставленные нами вопроси.
P.S. Ира,надо трезво и без амбиций делать обдуманные шаги.
Андрей

Андрей - 02 дек., 2011 - 21:37:04
--------------------------


С отсылкой комментария были проблемы.И за свои слова я готов отвечать.

Андрей - 02 дек., 2011 - 21:39:49
--------------------------


Андрей, попробую ответить на Ваши вопросы.
1. В каком виде будет отослано письмо решать К.Васюте, который его и написал, он же будет его и отправлять из Харькова.
2. Если у вас в области к борзятникам нормально относятся, то нет и смысла уходить из ФОСУ, знаю, в некоторых областях такая проблема назрела уже давно, поэтому люди сами по-тихонько уходят из отделений в КСУ. Паспорт на охоту устаносленного образца согласно Закона об охоте имеет право выдавать любая общественная организация всеукраинского масштаба, занимающаяся разведением охот.собак. У ФОСУ нет монополии на выдачу охот.паспортов.
3. По поводу подготовки собак, сроков охоты и испытаний нужно писать не в ФОСУ, а в Лесхоз! Нужно требовать пересмотра Положения о сроках испытаний, принятого КС, просить более раннего открытия сезона для борзятников и предоставления дополнительных дней охоты, как это существует у легашатников. Все эти вопросы ФОСУ не решает, решает Лесхоз через Кинологический Совет.

Андрей, зайдите на форум, может быть там Вы найдете больше информации, ссылка в конце письма.

Helena - 02 дек., 2011 - 22:02:08
--------------------------


Оставить комментарий

Для комментирования вы должны зайти как пользователь

Категории

Поиск

Реклама