Добавить в закладки

Строки і проведення полювання в Веселівському районі Запорізької області у 2012 році

Витяг з наказу голови Веселівського ТМР УТМР В. Кривко.

Відповідно до ст. 19 Закону України «Про мисливське товариство та полювання» установити такі строки полювання на:
- норця великого, качок (крім гоголя, нерозня, черні червонодзьобої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крохалів), лиску, курочку водяну, пастушка, куликів (крім кулика-сороки, баранця великого (дупеля), ходуличника, шилодзьобки, кроншнепів, чайки, лежня, дерихвостів, поручайника (коловодника ставкового), крем'яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйків (морського, малого, великодзьобого, галстучника), голубів (крім голуба-синяка) - з 18.00 години 4 серпня до 23 грудня 2012 року включно;
- на гусок: сіру, білобоку велику, гуменника (крім гуски малої (білолобої малої), казарки червоноволої) - з 18 год. 4 серпня 2012 року до 23 грудня 2012 року включно;
- на перепілку — з 18 год. 4 серпня до 30 листопада 2012 року включно;
- на куріпку сіру та фазана - з 3 жовтня до 23 грудня 2012 року включно;
- на зайця-русака - з 3 листопада 2012 року до 23 грудня 2012 року включно;
- на лисицю, єнотоподібну собаку, вовка - з 3 жовтня до 23 грудня 2012 року включно.

До відкриття і після закриття полювання на зайця-русака тільки під керівництвом посадової особи або представника користувача мисливських угідь.

Полювання на види, які занесені до «Червоної книги України», - забороняється. На територіях природно-заповідного фонду, розташованого в межах господарства, полювання забороняється.

Установити, що: днями полювання є:
- на пернатих - субота, неділя та середа, а для мисливців із собаками лягавих порід і спанієлями додатковий день полювання - четвер;
- на хутрових (заєць-русак) неділя, субота, а на лисицю, вовка, єнотоподібну собаку додатково середа виключно з єгерською службою).

Для мисливців з норними породами собак встановити такі дні полювання: середа, субота, неділя (тільки при наявності паспорта на собаку з відміткою «до полювання допущений» та з усіма реєстраційними документами на собаку).

З 3 жовтня по 3 листопада 2012 року полювання на хутрового звіра (лисиця, єнотоподібна собака, вовк) проводиться виключно за разовими відстрільними картками, які будуть видаватися при наявності у мисливця контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання на поточний рік.

Денна норма відстрілу зайця-русака одним мисливцем - один заєць; норми відстрілу єнотоподібного собаки, вовка та лисиці не лімітовано.

Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день полювання не повинна перевищувати: гусей - 3; качок -5; лисок - 6; перепілок - 15; куріпок сірих - 3; куликів - 10; фазанів -1; голубів -10; норців великих - 2; курочок водяних - 4; пастушків - 3.

Полювання на куріпок сірих, фазанів та вальдшнепів (окремо по видам) проводити виключно за разовими відстрільними картками.

З 3 листопада по 23 грудня 2012 року полювання на куріпку сіру та фазана тільки в день полювання на зайця-русака.

Полювання на зайця-русака, вовка, лисицю, єнотовидну собаку та пернату дичину проводити за відстрільними картками, у межах установленої пропускної спроможності угідь з обов'язковою реєстрацією мисливців і обліком добутої дичини, який ведеться у відстрільній картці і контрольній картці обліку добутої дичини і порушень правил полювання.

Полювання на пернату дичину та хутрових звірів проводити відповідно до вимог Закону України «Про мисливське господарство та полювання» (зі змінами та доповненнями) та «Положення про правила проведення полювань, поводження із зброєю та порядок видачі ліцензій на добування», затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 17.10.2011р. №549, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19.10.2011 р. за № 121 /10949.

Добування вовка, лисиці та єнотовидної собаки дозволяється здійснювати за наявності в мисливця відстрільної картки на добування інших мисливських тварин відповідно до встановлених цим наказом строків та днів.


Другие новости сайта borzoi.org.ua

10 авг., 2012 | Helena


« Предыдущий - Следующий »
---------------------------------------------

Комментарий

Комментариев еще нет. Вы можете стать первым!
Регистрация не обязательна!

Оставить комментарий

Для комментирования вы должны зайти как пользователь

Категории

Поиск

Реклама